Kolegium Elektorów

SKŁAD KOLEGIUM ELEKTORÓW KADENCJI 2020-2024 (330 osób)

Przewodniczący kolegium elektorów – prof. dr hab. n. med. Adam Antczak

Profesorowie i profesorowie uczelni

  1. Adamczewski Zbigniew
  2. Antczak Adam
  3. Antoszewski Bogusław
  4. Balcerczak Ewa
  5. Bąk-Romaniszyn Leokadia
  6. Bednarek Andrzej
  7. Berent Jarosław
  8. Białasiewicz Piotr
  9. Bieńkiewicz Andrzej
  10. Boczek Tomasz
  11. Bogucki Andrzej
  12. Bojanowska Ewa
  13. Boncler Magdalena
  14. Borowiak Ewa
  15. Borowiec Maciej
  16. Broncel Marlena
  17. Bruchajzer Elżbieta
  18. Brzeziańska-Lasota Ewa
  19. Brzezińska Elżbieta
  20. Budzisz Elżbieta
  21. Chałubiński Maciej
  22. Chiżyński Krzysztof
  23. Chojnacki Cezary
  24. Chrzanowski Łukasz
  25. Ciebiada Maciej
  26. Cygankiewicz Iwona
  27. Cypryk Katarzyna
  28. Czyż Małgorzata
  29. Dejak Beata
  30. Dietrich-Muszalska Anna
  31. Drożdż Jarosław
  32. Durczyński Adam
  33. Dziki Łukasz
  34. Fendler Wojciech
  35. Ferenc Tomasz
  36. Fichna Jakub
  37. Gałecki Piotr
  38. Gaszyńska Ewelina
  39. Gaszyński Tomasz
  40. Gąsiorowska Anita
  41. Gesing Adam
  42. Głąbiński Andrzej
  43. Głowacka Iwona
  44. Gmitrowicz Agnieszka
  45. Godycki-Ćwirko Maciej
  46. Golański Jacek
  47. Górska-Ciebiada Małgorzata
  48. Grzegorczyk-Karolak Izabela
  49. Grzegorzewski Andrzej
  50. Irzmański Robert
  51. Jabłonowska Elżbieta
  52. Jabłonowski Zbigniew
  53. Janas-Naze Anna
  54. Janczukowicz Janusz
  55. Jasińska-Stroschein Magdalena
  56. Jaskólski Dariusz
  57. Jerzyńska Joanna
  58. Józefowicz-Korczyńska Magdalena
  59. Juszczak Marlena
  60. Kaleta Dorota
  61. Kalinka Jarosław
  62. Karbownik-Lewińska Małgorzata
  63. Kardas Przemysław
  64. Karowicz-Bilińska Agata
  65. Karwowski Bolesław
  66. Kasprzak Jarosław
  67. Kidawa Michał
  68. Kilanowicz-Sapota Anna
  69. Klencki Mariusz
  70. Kłosek Sebastian
  71. Kobos Józef
  72. Kołacińska-Voytkuv Agnieszka
  73. Kołomecki Krzysztof
  74. Korycka-Wołowiec Anna
  75. Kostka Tomasz
  76. Kowalczyk Edward
  77. Kozakiewicz Marcin
  78. Krakowiak Jan
  79. Krejca Michał
  80. Kujawa Jolanta
  81. Kuna Piotr
  82. Kupczyk Maciej
  83. Kurnatowska Ilona
  84. Kurowski Marcin
  85. Kurpesa Małgorzata
  86. Kwaśniewska Magdalena
  87. Lelonek Małgorzata
  88. Lesiak Aleksandra
  89. Lewandowska Urszula
  90. Lewiński Andrzej
  91. Lewkowicz Natalia
  92. Lewkowicz Przemysław
  93. Liberski Paweł
  94. Lipiec Piotr
  95. Lipiński Marek
  96. Lubiński Andrzej
  97. Ławnicka Hanna
  98. Łukomska-Szymańska Monika
  99. Majewska Ewa
  100. Majos Agata
  101. Majsterek Ireneusz
  102. Malinowski Andrzej
  103. Małecka-Panas Ewa
  104. Mełeń-Mucha Gabriela
  105. Mianowska Beata
  106. Mik Michał
  107. Miller Elżbieta
  108. Miłoński Jarosław
  109. Mirowski Marek
  110. Młynarski Wojciech
  111. Moczulski Dariusz
  112. Morawiec-Sztandera Alina
  113. Narbutt Joanna
  114. Niedzielski Jerzy
  115. Niewiarowska Jolanta
  116. Nowak Dariusz
  117. Nowicki Michał
  118. Ochędalski Tomasz
  119. Olszewska Monika
  120. Olszewski Jurek
  121. Ostrowski Stanisław
  122. Oszukowski Piotr
  123. Owczarek Jacek
  124. Pałczyński Cezary
  125. Pasieka Zbigniew
  126. Pawliczak Rafał
  127. Pawłowska Elżbieta
  128. Piastowska-Ciesielska Agnieszka
  129. Piekarska Anna
  130. Piekarski Janusz
  131. Pietras Tadeusz
  132. Pietrucha Tadeusz
  133. Pietruszewska Wioletta
  134. Pikala Małgorzata
  135. Piotrowska Dorota
  136. Piotrowski Wojciech
  137. Plewka Michał
  138. Płachcińska Anna
  139. Polguj Michał
  140. Potemski Piotr
  141. Przewratil Przemysław
  142. Raczkowski Jan
  143. Radek Maciej
  144. Respondek-Liberska Maria
  145. Rębas Elżbieta
  146. Robak Ewa
  147. Rotsztejn Helena
  148. Rożniecki Jacek
  149. Różański Waldemar
  150. Rysz Jacek
  151. Sienkiewicz Monika
  152. Sieroszewski Piotr
  153. Sikora Janusz
  154. Sikora Joanna
  155. Sikorska Beata
  156. Słowikowska-Hilczer Jolanta
  157. Słowińska-Klencka Dorota
  158. Smolewska Elżbieta
  159. Sokołowski Jerzy
  160. Stańczak Andrzej
  161. Starska-Kowarska Katarzyna
  162. Stasiołek Mariusz
  163. Stefańczyk Ludomir
  164. Stępień Mariusz
  165. Stępień Tomasz
  166. Strzelczyk Janusz
  167. Szadkowska Agnieszka
  168. Szczepańska Joanna
  169. Szymański Paweł
  170. Świątkowska Maria
  171. Taran Katarzyna
  172. Trzciński Radzisław
  173. Walczewska Anna
  174. Walczyński Krzysztof
  175. Watała Cezary
  176. Wierzbowska Agnieszka
  177. Winczyk Katarzyna
  178. Woźniacka Anna
  179. Woźniak Lucyna
  180. Wranicz Jerzy
  181. Zakrzewska Magdalena
  182. Zalewska-Janowska Anna
  183. Zawilska Jolanta
  184. Zielińska Marzenna
  185. Zielińska-Bliźniewska Hanna
  186. Zmysłowska Agnieszka
  187. Żebrowska Agnieszka
  188. Żylińska Ludmiła

 

Pozostali nauczyciele akademiccy

  1. Agier Justyna
  2. Alichniewicz Anna
  3. Białas Adam
  4. Burzyńska Monika
  5. Cieślak Agnieszka
  6. Czernek Urszula
  7. Daragó Adam
  8. Durko Łukasz
  9. Durko Marcin
  10. Dyniak Katarzyna
  11. Estemberg Dorota
  12. Galita Grzegorz
  13. Grabska-Kobyłecka Izabela
  14. Henrykowska Gabriela
  15. Hogendorf Anna
  16. Hogendorf Piotr
  17. Jurewicz Anna
  18. Kabziński Jacek
  19. Kapusta Joanna
  20. Kasielska-Trojan Anna
  21. Kicel Agnieszka
  22. Kolasińska Jadwiga
  23. Kołodziejczyk Michał
  24. Kostka Joanna
  25. Kunert Joanna
  26. Lebelt Liwia
  27. Lipert Anna
  28. Lipiński Piotr
  29. Luzak Bogusława
  30. Łopacińska Bogusława
  31. Łysakowska Magdalena
  32. Majewski Sebastian
  33. Marczak Jerzy
  34. Miłkowska-Dymanowska Joanna
  35. Młynarczyk Katarzyna
  36. Mokrowiecka Anna
  37. Motylewski Sławomir
  38. Możdżan Monika
  39. Nasiadek Marzenna
  40. Nielepkowicz-Goździńska Agnieszka
  41. Nowak Sławomira
  42. Owczarek Aleksandra
  43. Pastuszak-Lewandoska Dorota
  44. Piestrzeniewicz Katarzyna
  45. Pietrzak Jacek
  46. Połowinczak-Przybyłek Joanna
  47. Przybyłowska-Sygut Karolina
  48. Rozpędek-Kamińska Wioletta
  49. Sałagacka-Kubiak Aleksandra
  50. Smędra Anna
  51. Sobierańska Paulina
  52. Sobol-Pacyniak Anna
  53. Starosta Katarzyna
  54. Stasio Wojciech
  55. Stawski Robert
  56. Stragierowicz Joanna
  57. Sygut Dominik
  58. Szadkowska Iwona
  59. Szmigielska Katarzyna
  60. Talar-Wojnarowska Renata
  61. Timler Dariusz
  62. Walczak Anna
  63. Wrona Marek
  64. Zieliński Tomasz
  65. Żelechowska Paulina
  66. Żurawska-Kliś Monika

 

Pracownicy niebędących nauczycielami akademickimi.

  1. Duczek Marlena
  2. Krynke Magdalena
  3. Macjon Magdalena
  4. Milczarek Joanna
  5. Olczyk Andrzej
  6. Osińska Monika
  7. Rycek Iwona
  8. Sowała-Tomczak Klaudia
  9. Stempień Anita
  10. Załuga-Kadziak Angela

 

Doktoranci

  1. Cichoń Marta
  2. Gąsior Katarzyna
  3. Hincz Aleksandra
  4. Śledziński Łukasz

 

Studenci

  1. Barańska Magda
  2. Chrzanowski Jędrzej
  3. Ciszewski Patryk
  4. Czajka Michał
  5. Dobek Adam
  6. Dzido Agnieszka
  7. Feja Krzysztof
  8. Fingas Ada
  9. Godala Katarzyna
  10. Granosik Paulina
  11. Karuga Filip
  12. Kopytek Jakub
  13. Korol Filip
  14. Kotliński Jakub
  15. Kowalczyk Magdalena
  16. Kruszyńska Olga
  17. Łapka Magdalena
  18. Maciejewska Magdalena
  19. Mandziuk Anna
  20. Minkner Mikołaj
  21. Morzyk Aleksander
  22. Niedźwiedź Michał
  23. Olkowicz Karolina
  24. Ostafin Kamil
  25. Palmowska Justyna
  26. Pawelec Michał
  27. Petryla Piotr
  28. Reszka Szymon
  29. Rodziewicz Maciej
  30. Roś Przemysław
  31. Rzeźnik Martyna
  32. Sałdan Łukasz
  33. Samborska Urszula
  34. Saryusz-Wolska Aleksandra
  35. Skoczylas Sebastian
  36. Skrobisz Krystian
  37. Sobotka Wiktor
  38. Staszek Alicja
  39. Stępień Bartosz
  40. Stokowiec Julia
  41. Symulewicz Michał
  42. Szablewska Marta
  43. Szabrańska Anna
  44. Szpejda Karol
  45. Szwanc Joanna
  46. Trojanowska Małgorzata
  47. Turzyniecka Patrycja
  48. Tyniec Aleksandra
  49. Urban Natalia
  50. Walczak Karolina
  51. Wasiak Marcin
  52. Wawrzynkiewicz Adam
  53. Wernadzka-Steinmetz Natalia
  54. Winciar Zuanna
  55. Wojtaszek Patryk
  56. Zalewska Karolina
  57. Zawierucha Julia
  58. Zbylut Mateusz
  59. Zdunek Katarzyna
  60. Zielińska Aleksandra
  61. Żelazowski Michał
  62. Żywiołowska Zuzanna